Bity w śladach!

W The Droppers wprowadzamy nowe możliwości dla młodych, początkujących raperów i wokalistów! 

Darmowe bity możesz teraz nabyć w formie śladów, co oznacza, że wiele z naszych darmowych produkcji (sekcja „Darmowe Bity„) udostępniamy za drobną opłatą w formie ścieżek poszczególnych instrumentów! Daje to dużo szersze możliwości aranżacji, „dostosowywania” kompozycji do swojego wokalu, tworzenie unikalnej i dużo ciekawszej formy nagranego przez Ciebie utworu muzycznego. Ponadto masz pełną kontrolę nad każdym instrumentem, co znacznie zwiększa możliwości poprawy brzmienia piosenki podczas procesu miksu i masteringu!

Ślady do bitów udostępniamy za drobną opłatą 15 zł! Jako zarejestrowani przedsiębiorcy wystawiamy stosowną fakturę VAT, która gwarantuje Tobie bezpieczne i profesjonalne podejście do współpracy z naszej strony!

Jak  to działa?

  • Wybierz bit w sekcji Darmowe bity,
  • Wypełnij poniższy formularz kontaktowy,
  • Po odebraniu przez nas Twojej wiadomości przesyłamy Tobie dalsze instrukcje,
  • Otrzymujesz od nas wybrany przez siebie bit w fomie śladów składowych zawartych w nim instrumentów!

Skontaktuj się z nami i otrzymaj dostęp do bitów w śladach!

Wysyłając do nas wiadomość,  podajesz swój adres mailowy. Wykorzystamy go tylko i wyłącznie, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i sprawnie realizować zamówienia.
W każdej chwili masz możliwość przekazać nam informację mailową z prośbą u usunięcie Twojego adresu @ z naszej skrzynki 🙂